MR06X4702FTL
MFR.Part #
MR06X4702FTL
JLCPCB Part #
C6229186
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS