WR08X1602FTL
MFR.Part #
WR08X1602FTL
JLCPCB Part #
C168420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS