WR08X15R0FTL
MFR.Part #
WR08X15R0FTL
JLCPCB Part #
C168419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS