WR02X45R3FAL
MFR.Part #
WR02X45R3FAL
JLCPCB Part #
C424794
Description
-55℃~+125℃ 25V 45.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS