WR08X1500FTL
MFR.Part #
WR08X1500FTL
JLCPCB Part #
C163964
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS