WR12X6191FTL
MFR.Part #
WR12X6191FTL
JLCPCB Part #
C2918558
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS