WR08X14R3FTL
MFR.Part #
WR08X14R3FTL
JLCPCB Part #
C2612490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS