MR12X1003FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR12X1003FTL
JLCPCB Part #
C5139631
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS