WR08X1372FTL
MFR.Part #
WR08X1372FTL
JLCPCB Part #
C170788
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS