WR08X1370FTL
MFR.Part #
WR08X1370FTL
JLCPCB Part #
C364193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS