WR08X1332FTL
MFR.Part #
WR08X1332FTL
JLCPCB Part #
C170785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS