WR08X122JTL
MFR.Part #
WR08X122JTL
JLCPCB Part #
C168479
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS