WR08X1213FTL
MFR.Part #
WR08X1213FTL
JLCPCB Part #
C170778
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS