WR08X1200FTL
MFR.Part #
WR08X1200FTL
JLCPCB Part #
C163960
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS