SR06X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
SR06X1000FTL
JLCPCB Part #
C7368856
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS