WR08X1181FTL
MFR.Part #
WR08X1181FTL
JLCPCB Part #
C2918240
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS