WR08X1180FTL
MFR.Part #
WR08X1180FTL
JLCPCB Part #
C334860
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS