WR08X6193FTL
MFR.Part #
WR08X6193FTL
JLCPCB Part #
C367990
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS