WR08W7R32FTL
MFR.Part #
WR08W7R32FTL
JLCPCB Part #
C4247839
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS