WR08W6R34FTL
MFR.Part #
WR08W6R34FTL
JLCPCB Part #
C367884
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS