WR08W4224FTL
MFR.Part #
WR08W4224FTL
JLCPCB Part #
C3913143
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS