WR08W5624FTL
MFR.Part #
WR08W5624FTL
JLCPCB Part #
C2612672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS