WR02X2401FTL
MFR.Part #
WR02X2401FTL
JLCPCB Part #
C367550
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 25V 50mW ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS