WR08W5364FTL
MFR.Part #
WR08W5364FTL
JLCPCB Part #
C2612614
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.36MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS