WR08W5234FTL
MFR.Part #
WR08W5234FTL
JLCPCB Part #
C4353701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS