WR08X5103FTL
MFR.Part #
WR08X5103FTL
JLCPCB Part #
C168460
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS