WR08W4R02FTL
MFR.Part #
WR08W4R02FTL
JLCPCB Part #
C367870
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS