WR08W4R22FTL
MFR.Part #
WR08W4R22FTL
JLCPCB Part #
C2612911
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS