WR12X561JTL
MFR.Part #
WR12X561JTL
JLCPCB Part #
C171185
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS