SG73P2ATTD2803F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2803F
JLCPCB Part #
C4339578
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS