WR08W3484FTL
MFR.Part #
WR08W3484FTL
JLCPCB Part #
C3984574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS