WR08W3404FTL
MFR.Part #
WR08W3404FTL
JLCPCB Part #
C2612753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS