WR08W1244FTL
MFR.Part #
WR08W1244FTL
JLCPCB Part #
C4152189
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS