WR08W2804FTL
MFR.Part #
WR08W2804FTL
JLCPCB Part #
C2612610
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS