WW25XR120FTL
MFR.Part #
WW25XR120FTL
JLCPCB Part #
C2991430
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS