WR08W2324FTL
MFR.Part #
WR08W2324FTL
JLCPCB Part #
C4253947
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS