WR08W3324FTL
MFR.Part #
WR08W3324FTL
JLCPCB Part #
C2612628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS