WR08W2054FTL
MFR.Part #
WR08W2054FTL
JLCPCB Part #
C4038082
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS