WW12WR750FTL
MFR.Part #
WW12WR750FTL
JLCPCB Part #
C383881
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS