WR08W1R58FTL
MFR.Part #
WR08W1R58FTL
JLCPCB Part #
C367835
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.58Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS