WR04X5492FTL
MFR.Part #
WR04X5492FTL
JLCPCB Part #
C170335
Description
-55℃~+155℃ 50V 54.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS