WR08W1054FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08W1054FTL
JLCPCB Part #
C2612699
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS