WF12P822JTL
MFR.Part #
WF12P822JTL
JLCPCB Part #
C2918673
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS