WR06X8251FTL
MFR.Part #
WR06X8251FTL
JLCPCB Part #
C170681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS