WR04X3742FTL
MFR.Part #
WR04X3742FTL
JLCPCB Part #
C170303
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS