WR06X7681FTL
MFR.Part #
WR06X7681FTL
JLCPCB Part #
C168354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS