WR10X6201FTL
MFR.Part #
WR10X6201FTL
JLCPCB Part #
C6926410
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS