WR06X6203FTL
MFR.Part #
WR06X6203FTL
JLCPCB Part #
C168344
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS