WR08W1R37FTL
MFR.Part #
WR08W1R37FTL
JLCPCB Part #
C2612651
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.37Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS