WR06X4320FTL
MFR.Part #
WR06X4320FTL
JLCPCB Part #
C170598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS